Malownicze zachody Słońca nad krystalicznie czystym jeziorem Białym!
Zapraszamy na Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. Wymarzone miejsce na wypoczynek dla każdego!
WYSOKIE WALORY KRAJOBRAZOWE
Naszym atutem jest doskonała lokalizacja pomiędzy brzegiem jeziora a jego obwodnicą. Gwarantujemy niezapomniane zachody słońca!
KOMFORTOWA PRZESTRZEŃ
Oferujemy nowoczesne 4, 5 i 6 osobowe apartamenty. W obrębie obiekty gastronomiczne oraz plac zabaw dla dzieci.

Witamy w Apartamentach Czarno & Biało

Obiekt Czarno & Biało serdecznie zaprasza do odwiedzenia Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego, krainy pięknej i niezwykłej.

Znajdujemy się w Okunince nad Jeziorem Białym (I klasa czystości), w powiecie włodawskim, który zasługuje na szczególną uwagę dzięki wysokim walorom przyrodniczym, kulturowym i krajobrazowym. Nieskażona, dzika przyroda, cisza i spokój oraz piękne jeziora przyciągają co roku rzesze turystów.

Pokoje typu STUDIO Czarno&Biało mieszczą się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Ostoja. Przy recepcji znajduje się obiekt małej gastronomii, w którego skład wchodzi renomowana lodziarnia Bonano (ogólnopolska sieć lodziarni) oraz bar ze świeżo przyrządzanymi zapiekankami, przekąskami, piwem i zimnymi napojami.

Dodatkowo na terenie Ośrodka znajdują się dwa place zabaw dla dzieci, szkółka windsurfingu Andisurf oraz w jego sąsiedztwie liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego. Posiadamy wydzielone miejsce na ognisko. Ośrodek jest w całości ogrodzony i otoczony dużą ilością zieleni i kwiatów. Obiekt rozciąga się wzdłuż wschodniego brzegu jeziora na długości ok. 180 metrów.

Naszym atutem jest doskonała lokalizacja pomiędzy brzegiem jeziora a jego obwodnicą. Gwarantujemy niezapomniane zachody słońca!

Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o czterech, pięciu i sześciu osobach. W każdym segmencie znajduje się łazienka z prysznicem i toaletą, aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem oraz telewizor.

Obiekt posiada duży, niestrzeżony, bezpłatny (szczegóły w cenniku) parking, dostępny dla gości. Obiekt położony jest w bezpiecznej okolicy, ok. 10 minut spacerkiem od centrum. W okolicy Ośrodka znajdują się sklepy spożywcze. W centrum, natomiast znajdziecie Państwo kilka dyskotek, kilkadziesiąt restauracji i barów oraz wesołe miasteczko.

Oferta spędzenia czasu w naszych Obiektach to idealna odtrutka na stres i kłopoty dnia codziennego, zarówno zawodowe jak i osobiste. Nad jeziorem można wypróbować swoje umiejętności wędkarskie i pływackie. Okoliczne dorzecze Bugu ukazuje piękną, dziką i nieujarzmioną przyrodę, którą podziwiać można podczas spływów kajakowych okolicznymi rzekami (www.splywybugiem.eu).

Malownicze okolice Okuninki zachęcają do zwiedzania pomników przyrody, rezerwatów, parków krajobrazowych, obszarów chronionego krajobrazu, zabytków (kościoły, cerkwie) oraz pięknych okolicznych miejscowości (Włodawa, Chełm, Hańsk, Sosnowica, Sobibór, Adampol). Jeśli chcesz uciec od miejskiego zgiełku i hałasu - to tu znajdziesz Ostoję spokoju, ciszy oraz piękną przyrodę, co pozwoli Ci zregenerować siły byś pełen animuszu mógł wrócić do pracy.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

510 490 011

Zapoznaj się z regulaminami Studio Czarno & Biało

Aktualna oferta

PŁATNOŚĆ W OŚRODKU TYLKO GOTÓWKĄ!

Pokoje studyjne Czarno & Biało

,,Czarno & Biało" to nowy obiekt wypoczynkowy, powstały w 2017 roku, położony przy wschodnim brzegu jeziora Białego. Każdy z naszych apartamentów w industrialnym stylu posiada widok na zachodzące za jeziorem słońce.

Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o czterech, pięciu i sześciu osobach. W każdym segmencie znajduje się łazienka z prysznicem i toaletą, aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem oraz telewizor. Pokoje znajdują się na terenie Ośrodka Ostoja, na którym dostępne jest miejsce na grilla, parking, plac zabaw dla dzieci, baza windsurfingu oraz lodziarnia Bonano, mała gastronomia i bar z piwem oraz napojami. Przy w/w Ośrodku znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego. Apartamenty położone są w niewielkiej odległości od ścisłego centrum Okuninki. Pokonanie drogi zajmuje około dziesięciu minut spacerem nad brzegiem jeziora.

Wyślij zapytanie

Nasi partnerzy