Szkółka windsurfingu
Jedyna nad Jeziorem Białym szkółka windsurfingu, świetny sprzęt i znakomici instruktorzy. Zachęcamy do aktywnego wypoczynku!
Malownicze zachody Słońca nad krystalicznie czystym jeziorem Białym!
Zapraszamy na Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. Wymarzone miejsce na wypoczynek dla każdego!
WYSOKIE WALORY KRAJOBRAZOWE
Naszym atutem jest doskonała lokalizacja pomiędzy brzegiem jeziora a jego obwodnicą. Gwarantujemy niezapomniane zachody słońca!
KOMFORTOWA PRZESTRZEŃ
Oferujemy 20 domków pojedynczych, 16 domków bliźniaków oraz 1 apartament. W obrębie obiekty gastronomiczne oraz plac zabaw dla dzieci.

Witamy w Ośrodku Wypoczynkowym Ostoja w Okunince

U nas zrealizujesz BON TURYSTYCZNY!

Zapraszamy na bezpieczne wakacje. Przestrzegamy ściśle zasad sanitarnych.

Ośrodek Wypoczynkowy „Ostoja” (dawny MSW) serdecznie zaprasza do odwiedzenia Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego, krainy pięknej i niezwykłej.

Ośrodek znajduje się w Okunince nad Jeziorem Białym (I klasa czystości), w powiecie włodawskim, który zasługuje na szczególną uwagę dzięki wysokim walorom przyrodniczym, kulturowym i krajobrazowym. Nieskażona, dzika przyroda, cisza i spokój oraz piękne jeziora przyciągają co roku rzesze turystów.

Na terenie Ośrodka znajduje się 20 domków pojedynczych, 16 domków bliźniaków oraz 1 apartament o podwyższonym standardzie. Przy recepcji znajduje się obiekt małej gastronomii, w którego skład wchodzi renomowana lodziarnia Bonano (ogólnopolska sieć lodziarni) oraz bar ze świeżo przyrządzanymi zapiekankami, przekąskami, piwem i zimnymi napojami.

Dodatkowo na terenie Ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci, szkółka windsurfingu Andisurf oraz w jego sąsiedztwie liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego. Posiadamy wydzielone miejsce na ognisko. Ośrodek jest w całości ogrodzony i otoczony dużą ilością zieleni i kwiatów. Obiekt rozciąga się wzdłuż wschodniego brzegu jeziora na długości ok. 180 metrów.

Naszym atutem jest doskonała lokalizacja pomiędzy brzegiem jeziora a jego obwodnicą. Gwarantujemy niezapomniane zachody słońca! W swojej ofercie posiadamy domki 2, 3, 4/5 -osobowe, apartament pomieści 2-5 osób. Domki wyposażone są w łazienkę z prysznicem, umywalką i WC.

Znajdziecie tam Państwo także stolik, lodówkę, czajnik elektryczny, naczynia i sztućce. W apartamencie znajduje się oddzielna sypialnia, łazienka (dodatkowo ręczniki i suszarka) oraz w pełni wyposażona kuchnia. Przed domkiem dostępny jest stół i ławka, możliwość grillowania.

Ośrodek posiada duży, niestrzeżony, bezpłatny (szczegóły w cenniku) parking, dostępny dla gości. Teren znajduje się pod stałą kontrolą kamer monitoringu. Ośrodek położony jest w bezpiecznej okolicy, ok. 10 minut spacerkiem od centrum. W okolicy Ośrodka znajdują się sklepy spożywcze. W centrum, natomiast znajdziecie Państwo kilka dyskotek, kilkadziesiąt restauracji i barów oraz wesołe miasteczko.

Oferta spędzenia czasu w naszym Ośrodku to idealna odtrutka na stres i kłopoty dnia codziennego, zarówno zawodowe jak i osobiste. Nad jeziorem można wypróbować swoje umiejętności wędkarskie i pływackie. Okoliczne dorzecze Bugu ukazuje piękną, dziką i nieujarzmioną przyrodę, którą podziwiać można podczas spływów kajakowych okolicznymi rzekami - www.splywybugiem.eu.

Malownicze okolice Okuninki zachęcają do zwiedzania pomników przyrody, rezerwatów, parków krajobrazowych, obszarów chronionego krajobrazu, zabytków (kościoły, cerkwie) oraz pięknych okolicznych miejscowości (Włodawa, Chełm, Hańsk, Sosnowica, Sobibór, Adampol). Jeśli chcesz uciec od miejskiego zgiełku i hałasu - to tu znajdziesz Ostoję spokoju, ciszy oraz piękną przyrodę, co pozwoli Ci zregenerować siły byś pełen animuszu mógł wrócić do pracy.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

510 490 011

Zapoznaj się z regulaminami Ośrodka Ostoja

Aktualna oferta

PŁATNOŚĆ W OŚRODKU TYLKO GOTÓWKĄ!

Domki letniskowe Ostoja

Ośrodek Ostoja został uruchomiony w roku 2012, przed otwarciem wszystkie domki przeszły gruntowny remont. Obecnie staramy się podwyższyć standard wypoczynku, odnawiając w roku 2018 domki z widokiem na jezioro!

W swojej ofercie posiadamy domki 2, 3, 4/5 -osobowe oraz apartament, który pomieści 2-5 osób. Domki wyposażone są w łazienkę z prysznicem, umywalką i WC. Znajdziecie tam Państwo także stolik, lodówkę, czajnik elektryczny, naczynia i sztućce. W apartamencie znajduje się oddzielna sypialnia, łazienka (dodatkowo ręczniki i suszarka) oraz w pełni wyposażona kuchnia. Przed domkiem dostępny jest stół i ławka, możliwość grillowania.

Wyślij zapytanie

Nasi partnerzy